ویژگی یک ساعت مچی زنانه خوب چیست؟

ساخت وبلاگ
چکیده : ساعت مچی مانند لباسشما باید خاص و متناسب خود شما باشد. اما برای خرید ساعت مچی زنانه ترفندها... با عنوان : ویژگی یک ساعت مچی زنانه خوب چیست؟ بخوانید :

ساعت مچی زنانه

ساعت مچی مانند لباسشما باید خاص و متناسب خود شما باشد. اما برای خرید ساعت مچی زنانه ترفندهایی وجود دارد که در این مقاله به آن‌ها اشاره خواهیم نمود. با راهنمای خرید ساعت مچی زنانه همراه ما باشید.

۱- به جنس ساعت مچی توجه کنید

از آنجایی که خانم‌ها معمولا با نظم‌تر از آقایان هستند بیشتر به فکر ست کردن ساعت مچیبا سایر لوازم خود هستند. بنابراین قبل از اینکه ساعت مچی مناسب خود را بخرید سعی کنید نیم نگاهی هم به سایر اکسسوری هایتان داشته باشید. مثلا اگردستبند و یا گردنبند پلاتین یا طلای سفید دارید، خریدن یک ساعت مچی که رنگبند آن طلای زرد است مناسب نخواهد بود.

ساعت مچی زنانه

پرفروشترین ساعت های زنانه

همچنین سعی کنید ساعت مچی خود را از نمایندگی‌های رسمی خریداری کنید. شاید شما هم با این مساله مواجه شده‌اید که ساعت رولکس را در برخی از وب سایت‌های اینترنتی با قیمت ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رساند. مطمئن باشید علاوه بر اینکه این نمونه ساعت‌ها مدت زیادی برایتان کار نخواهد کرد، کیفیتساعت مچی رولکس اصل را نیز ندارند.

۲- به ویژگی ساعت مچی زنانه توجه کنید

ویژگی‌های ساعت می‌تواند بر روی قیمت آن تاثیر مستقیمی داشته باشد. برخیساعت‌ها سه موتوره‌اند، برخی تا عمق مشخصی ضد آب می‌باشند و یا ساعتی دارای کرونوگراف بوده و یا خیر. نمایشگر تاریخ دارد و یا خیر. همه این موارد می‌تواند بر روی قیمت ساعت مچی شما تاثیر گذار باشد.

۳- ساعت مچی کلاسیک بخرید

شاید طرفداران این مدل ساعت مچی زنانهاین روزها کمتر باشد و همه به دنبال ساعت مچی‌های بند رنگی و یا طرح استیلباشند. اما این ساعت‌ها هرگز از مد نمی‌افتند و بسیاری از خانم‌های شیک پوش به سادگی می‌توانند با تهیه دو مدل بند مشکی و قهوه‌ای با طیف وسیعی ازلباس ست کنند.

ساعت مچی زنانه

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 12 آبان 1396 ساعت: 9:45