نحوه قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه چگونه خواهد بود؟

ساخت وبلاگ
چکیده : مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه فیفا تایید کرد که قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، روز یک دسامبر ... با عنوان : نحوه قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه چگونه خواهد بود؟ بخوانید :

مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

جام جهانی
فیفا تایید کرد که قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، روز یک دسامبر ۲۰۱۷ (۱۰ آذر ۱۳۹۶) در کاخ کرملین برگزار خواهد شد.

البته زمان قرعه کشی پیش از این هم مشخص بود اما برای روس ها محل انجام قرعه کشی هم اهمیت زیادی داشت و به همین دلیل، اعلام رسمی این خبر کمی به تاخیر افتاد.

قرار است قرعه کشی در یکی از سالن های کرملین که زمانی محل برگزاری جلسات حزب کمونیست بود و اکنون به سالن کنسرت تبدیل شده، برگزار شود.

در بیانیه فیفا آمده است:” فیفا و کمیته برگزار کننده جام جهانی تایید می کند که قرعه کشی مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۸، روز یک دسامبر در سالن کنسرت کاخ کرملین در مسکو برگزار خواهد شد.

این سالن که ظرفیت ۶ هزار تماشاچی را دارد، پیش از این میزبان هنرمندان بین المللی و محلی معروفی بوده و همچنین اجراهای باله و اوپرا هم در آن انجام شده است.”

ساعت شروع مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه (به وقت تهران) –> ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران (ساعت ۱۸ به وقت مسکو).

مراسم فرش قرمز از ساعت ۱۶ به وقت مسکو (۱۶:۳۰ به وقت تهران) شروع می شود. مراسم رسمی قرعه کشی هم ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران شروع می شود. برگزاریمراسم یک ساعت به طول می انجامد.

_ کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران و مهدی مهدوی کیا و علی دایی به عنوان میهمان ویژه فیفا در این مراسم حضور دارند.

_ همچنین قرار است میرسلاو کلوزه، کاپیتان پیشین تیم ملی آلمان جام قهرمانی را به مراسم بیاورد.

_ حدود ۶۰۰۰ نفر مهمان، مراسم را از نزدیک تماشا خواهند کرد.

_ مجریان قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه –> گری لینه‌کر مهاجم پیشین تیم ملی انگلیس و ماریا کوماندنایا مجری زن قرعه کشی جام جهانی

جام جهانی

جام جهانی

* سایت پخش آنلاین قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ *

_ این مراسم به صورت زنده و مستقیم از کانال یوتیوب فیفا پخش می شود.

شبکه های پخش زنده قرعه کشی جام جهانی روسیه

_ حق پخش مستقیم این مراسم توسط شبکه ITV و BBC از انگلستان و شبکه فاکسنیوز از آمریکا و شبکه تله موندو از اسپانیا خریداری شده است. علاقه مندانمی توانند مراسم را از طریق این شبکه ها به طور زنده تماشا کنند.
* نحوه قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه *

قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ مانند سایر جام های جهانی از طریق سیدبندی ماه اکتبر انجام می شود. تیم های سید ۱ تا ۴ با قرعه کشی در پات ها یا گلدان های هشتگانه قرار می گیرند، با این استثنا که تیم های یک سید و از یک قاره نمی توانند در یک گلدان قرار داشته باشند. اما این قانون برای قاره اروپا منعی ندارد. چون تعداد تیم های حاضر از قاره اروپا در جام جهانی بیش از ۸ تیم است. بر طبق اعلام فیفا، تیم ایران در سید ۳ مسابقات قرار گرفته است.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 6 آذر 1396 ساعت: 18:37