خلاصه اتفاقات سریال عشق اجاره‌ای و عکس بازیگران این سریال

ساخت وبلاگ
چکیده : خلاصه داستان و عکسهای بازیگران عشق اجاره ایدر این بحش از سایت حرف تازه ، به معرفی بازیگران و خلاصه د... با عنوان : خلاصه اتفاقات سریال عشق اجاره‌ای و عکس بازیگران این سریال بخوانید :

خلاصه داستان و عکسهای بازیگران عشق اجاره ای

در این بحش از سایت حرف تازه ، به معرفی بازیگران و خلاصه داستان سریال عشق اجاره ای پرداختیم که در ادامه میتوانید ملاحظه کنید

سریال عشق اجاره ای

سریال عشق اجاره‌ای ، با بازی الچین سانگو ، باریش اردوچ ، صالیح بادمچی و سینم اوزتورک ، در حال حاضر از شبکهٔ استار تی‌وی ترکیه در حال پخش است.

دقیقا در لحظه ای که میگفت همه چیز تموم شد ، توانایی اینو نداشت که شانسی که در خونه اش رو میزد رو رد کنه . دافنه پیشنهاد یک بازی عشقی ۶ ماهه رو قبول میکنه . طبق این توافق باید یکی از موفق ترین تاجرهای کشور روعاشق خودش کنه .بزرگترین کمکش در این راه هم اون کسی است که واقعا عاشقشه .در حالی که این پیچیدگی ترسناک در حال تبدیل شدن به یک مثلث عشقی است ، دفنه با یکی از واقعی ترین سوال های زندگیش روبرو میشه : “عشقمون رو ما انتخاب میکنیم ، یا اینکه اون مارو انتخاب میکنه ؟

سریال عشق اجاره ای

خلاصه داستان سریال عشق اجاره ای

عشق کرایه ای حکایت دافنه توپال ( الچین سانگو ) دختری جوان و زیبایی است که برای پرداخت بدهی برادرش سردار (عثمان آکچا) به پول نیاز دارد و در راه جمع کردن این پول خود را در یک بازی عاشقانه می بیند.
دافنه با مادربزرگش تورکان و خواهر کوچکش اسرا و برادرش سردار باهم زندگی میکنند و با پیشخدمتی در یک رستوران زندگی خود را میگذراند.
پدر و مادر دافنه او و خواهر و برادرش را ترک کرده اند.

سریال عشق اجاره ای

یک روز عمر ایپلیکچی ( باریش اردوچ ) تاجر معروف به رستورانی که دافنه در آن کار میکرد آمده و برای اینکه از ملاقاتی که زن عمویش با یک دختر برایاو ترتیب دیده بود رها شود با دافنه رابطه گرم برقرار میکند.که زن عمویش نریمان (نرگس کومباسار) این صحنه را می بیند، بعد از این اتفاق زندگی دافنهتغییر میکند.
نریمان به دافنه پیشنهاد میدهد که نقش یک عاشق را برای عمر بازی کند و با ازدواج کند و بعد اون را ترک کند.

نریمان در قبال اینکار به دافنه پیشنهاد ۴۰۰ هزار لیره میدهد که دافنه فقط ۲۰۰ هزار لیره از اون قبول میکند که با این پول بدهی برادرش را پرداخت کند و پیشنهاد نریمان را قبول میکند.

سریال عشق اجاره ای

دافنه به عنوان دستیار عمر در شرکت او شروع به کار میکند با معامله ای که دافنه انجام داده بود باید در عرض ۶ ماه با عمر ازدواج و بعد طلاق میگرفت.
هنگامی که سعی میکرد عمر را عاشق خودش کند ، خودش واقعا عاشق عمر میشود.

بخاطر همین موضوع ۲۰۰ هزار لیره ای که از نریمان گرفته بود را به او پس میدهد.
عمر و دافنه بقدری عاشق هم شده اند که تصمیم به ازدواج میگیرند. اما روز عروسی دافنه تمام اتفاقات افتاده و واقعیت ها را به عمر میگوید …

سریال عشق اجاره ای

بازیگران سریال عشق اجاره ای

الچین سانگو بازیگر نقش دافنه توپال

باریش اردوچ بازیگر نقش عمر ایپلکچی

صالح بادمچی بازیگر نقش سنان

سینم اوزتورک بازیگر نقش یاسمین

نرگس کومباسار بازیگر نقش نریمان ایپلکچی

لونت اولگن بازیگر نقش نجمی ایپلکچی

فردی مرتر بازیگر نقش هولوسی ایپلکچی

آیبرک آتیلا بازیگر نقش صدری اوستا (ایشون در سال ۲۰۱۷ فوت شدند)

ملیسا شنولسون بازیگر نقش سوده ایپلکچی

اسماعیل کاراگوز بازیگر نقش شوکرو

هانده آغااوغلو بازیگر نقش مینه

اونور بویوک توپچو بازیگر نقش کورای سارقین

عثمان آکچا بازیگر نقش سردار توپال

سانم یلس بازیگر نقش نیهان توپال

در فصل دوم تعدادی بازیگر از مجموعه خداحافظی کرده و بازیگران جدیدی چونمژده اوزمان به سریال پیوستند. فصل اول این سریال طرفداران فراوانی داشت واز محبوبیت بسیاری برخوردار بود که کارگردان سریال تصمیم به ساختن سری دومآن گرفت. اما متأسفانه فصل دوم این سریال با استقبال فراوانی مواجه نشد و به همین دلیل این فصل بسیار کوتاه بود و بسیاری از شبهه ها در سریال ناتمامماند.

   سریال عشق اجاره ای

سریال عشق اجاره ای

سریال عشق اجاره ای

سریال عشق اجاره ای

سریال عشق اجاره ای

اتفاقات,اجارهای,بازیگران,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 30 مهر 1396 ساعت: 13:56